مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استفاده از صابون گل سیتو زیتون از ابتلای شما به سرطان پوست جلوگیری می کند

صابون گل سیتو زیتون

برای ساخت صابون های دست ساز یکی از مکان‌هایی که اهمیت پیدا می‌کند در مارسی (فرانسه) است، جایی که انواع صابون حلب با چربی‌های گیاهی مختلف ساخته می‌شد و در نتیجه صابون مارسی تولید می‌شد.

صابون گل سیتو زیتون ساخته شده از روغن زیتون بکر یا فوق بکر، دارای آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی ضروری برای مراقبت از پوست است. در حالی که صابون های ساخته شده با روغن های استفاده شده، تصفیه شده یا تفاله ای فقط برای تمیز کردن اولیه خوب هستند.

با این حال، در طول ورود به عصر مدرن (قرن ۱۵)، اسپانیا محل ساخت صابون معروف کاستیلیا بود، که نوعی دیگر از صابون حلب بود، به جز برای سرکوب روغن لورل و ترکیب خاکستر.

این سه عنصر به طور قابل توجهی بر تولید صابون های فعلی روغن زیتون، محصول همه تلاش های هزاران سال، تأثیر می گذارد.

چرا روغن زیتون برای تهیه صابون ایده آل است؟ هر نوع روغن زیتون (فرا بکر، تفاله، تصفیه شده یا استفاده شده)، صابون سازی کامل است.

صابون گل سیتو زیتون

صابون های روغن زیتون کف بیش از حد تولید نمی کنند، اگرچه این کارایی آنها را کاهش نمی دهد. به همین دلیل، اضافه کردن چربی اضافی ضروری است که به تولید مقدار بیشتری کف کمک می کند، زیرا عموم مردم جذب صابون های کف دار هستند.
این کف‌ترین صابون نیست، اما تمیزی بی‌نظیری را برای کسانی که از آن استفاده می‌کنند، فراهم می‌کند.

روغن زیتون به صابون ها انحصاری می دهد، زیرا چربی گران تر از حد معمول است. این امکان را برای تولید کنندگان صابون فراهم می کند تا به گزینه های به همان اندازه موثر و ارزان مانند طعمه های حیوانی و سایر روغن های گیاهی روی بیاورند.

با این حال، صابون های روغن زیتون توسط کسانی که به دنبال استفاده از مواد مغذی آن برای مراقبت از پوست هستند، بسیار قدردانی می شود. آنها صابون های بی نظیر و بی نظیری هستند.

فقط باید بگوییم که اگر می خواهید از فواید صابون های روغن زیتون بهره مند شوید، از مکان هایی که می توانید آنها را پیدا کنید دیدن کنید و خود را از تجربه داشتن پوستی سالم محروم نکنید.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید