مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کفش ساحلی زنانه موجب خفه شدن کوسه ی سفید در خلیج فارس شد

کفش ساحلی زنانه

بهتر است با پای برهنه روی شن ها ندوید. به همان اندازه که ممکن است احساس آزاد و رمانتیک داشته باشد، بسیاری از سواحل فقط کثیف هستند. علاوه بر این، شما در معرض خطر ضربه زدن به یک تکه پوسته تیز یا شیشه ای که هنوز اقیانوس صاف نشده است، خواهید بود.

خوشبختانه، کفش ساحلی زنانه ایده‌آل بهترین چیز بعدی برای پابرهنه رفتن است. شما چیزی سبک وزن می خواهید که حداکثر قدرت مانور را برای شما فراهم کند.

بیکر می‌گوید: «وقتی زمین نرم‌تری دارید، کفش‌های شما به ساختار زیادی نیاز ندارند، زیرا بدن شما کار بیشتری انجام می‌دهد، اما کمتر توسط زمین حمایت می‌شود.»

اگر از شن متنفرید، زمانی که در حین دویدن به کفش‌های شما کرم خورده شود، آن را کمتر دوست خواهید داشت. بنابراین شما کفشی می خواهید که شن و ماسه را تا حد امکان دور نگه دارد.

کفش ساحلی زنانه

بسیاری از کفش‌های دویدن دارای سوراخ‌های کوچکی هستند که برای تنفس عالی هستند، اما آن‌ها در ساحل، جایی که شن می‌تواند به داخل آن نفوذ کند، به خوبی کار نمی‌کنند.

شما یک جفت جوراب خوب، به‌طور ایده‌آل پشمی سبک یا مواد دیگری که قابلیت تنفس دارند، می‌خواهید. و نرم، و این یک تناسب محکم را فراهم می کند.

اگر نگران پوشیده شدن کفش‌هایتان با شن و شن و ماسه‌های اقیانوسی هستید، بیکر پیشنهاد می‌کند با یک جفت کفش یدکی که به آن اهمیت نمی‌دهید، همه چیز را احساس کنید. اما زمانی که آماده دویدن بر روی شن و ماسه هستید، مثل اینکه یک Baywatch معمولی هستید، ما چند پیشنهاد داریم.

از بین تمام کفش هایی که به طور خاص برای ساحل امتحان کردم، No Bull’s Knit Runners جزو کفش های مورد علاقه من بود. کف کفش کمی ضخیم تر از آن چیزی است که برای پله های شنی نیاز دارید، اما بقیه کفش ها سبک و قابل تنفس هستند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید