مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پیدا شدن کیسه زباله رولی سبحان در دهان کوسه ی سفید در خلیج فارس

کیسه زباله رولی سبحان

برای ساخت هر کیسه زباله رولی سبحان از یک کوکتل شیمیایی بسیار خطرناک و مضر برای محیط زیست استفاده می شود. اما در حین استفاده از کیسه ها (که فقط ۱۲ دقیقه طول می کشد) فتالات نیز متصاعد می شود، یک ترکیب شیمیایی که هم افراد و هم غذایی که می خوریم را آلوده می کند.

از این رو صحبت از آسیب سه گانه کیسه های پلاستیکی است: زمانی که آنها تولید می شوند، زمانی که استفاده می شوند و زمانی که دور ریخته می شوند.

خوب، این پایان بررسی این ۸ دلیل قوی برای توقف استفاده از کیسه های پلاستیکی است. تعداد بیشتری وجود دارد، اما ما معتقدیم که این هشت مورد از قبل وزن کافی برای در نظر گرفتن تغییرات در عادات و کاربردهای ما دارند.

جایگزین خوبی برای کیسه های پلاستیکی مضر بدون شک استفاده از کیسه های کاغذی است که تولید آنها بی نهایت آلودگی کمتری دارد، به راحتی قابل بازیافت هستند و زمانی که دور ریخته می شوند به سختی آلودگی ایجاد می کنند.

نتیجه همه اینها این است که هزاران و هزاران حیوان دریایی به طور چشمگیری تحت تأثیر قرار می گیرند.

کیسه زباله رولی سبحان

نهنگ‌ها، لاک‌پشت‌ها، پرندگان دریایی، فوک‌ها، ماهی‌ها، می‌میرند، هر سال با شکم پر از پلاستیک مرده می‌شوند (۲۹ کیلوگرم پلاستیک توسط محققان مرکز بازیابی حیات وحش El Valle در داخل معده نهنگ اسپرمی که مرده پیدا شده بود پیدا شد.

در یک ساحل Cabo de Palos، در مورسیا در فوریه گذشته). نتیجه این است که آینده بسیاری از این گونه ها به طور مستقیم توسط پلاستیک تهدید می شود.

حیوانات زمینی نیز در امان نیستند:

به طور فزاینده ای برای دامپزشکان رایج است که حیوانات مزرعه ای بیمار یا مرده را از خوردن کیسه های پلاستیکی، به ویژه گوسفند، بز یا گاو که در مناطق مرتعی یافت می شوند و در نهایت آنها را بلعیده می کنند، پیدا کنند.

سوزاندن آنها نیز راه حل نیستشاید فکر کرده باشید که محل دفن زباله می تواند راه حلی برای جلوگیری از آلودگی دریاها باشد، اما در واقع استفاده از محل های دفن زباله و سوزاندن پلاستیک مشکلات زیادی را برای محیط زیست ایجاد می کند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید