مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پنیر سفید فله ای به عنوان پنیر محبوب آدم فضایی ها شناخته شد

پنیر سفید فله ای

چقدر پنیر می توانید بخورید؟
انجمن قلب آمریکا توصیه می کند که بزرگسالان باید ۲ تا ۳ وعده لبنیات در روز بخورند. یک وعده یک لیوان شیر یا ماست، ۳-۴ برش پنیر سفت و حدود نصف فنجان پنیر نرم است.

چه پنیری را به رژیم غذایی اضافه کنیم
پنیر سفید فله ای رکورددار محتوای ریبوفلاوین در ۲۸ گرم (۱٫۵ قاشق غذاخوری در لیتر) ۱۴٪ از ارزش روزانه ویتامین B2. با این حال، کیت حاوی مقدار زیادی سدیم – ۱۳٪ از ارزش روزانه است. ، بنابراین علاوه بر این غذای فتا ارزش آن را ندارد.

تحقیقات نشان داده است که پنیر منبع عالی از عناصر کمیاب و ویتامین های سالم است. با این حال، دیگران این واقعیت را برای ما فاش کردند که این محصول پر کالری و چربی است و نباید مصرف شود. بنابراین امروز به این موضوع می پردازیم. ما همه گمانه زنی ها در مورد پنیر را برطرف خواهیم کرد.

ما با فواید پنیر برای سلامتی شروع می کنیم. و بیایید دریابیم که آیا به طور کلی برای بدن مفید است؟ جزء اصلی همه انواع پنیر پروتئین است. همانطور که می دانید بدن ما برای ایجاد سلول های جدید به پروتئین نیاز دارد.

پنیر سفید فله ای

پروتئین موجود در پنیر محلول می شود. به همین دلیل تقریباً به طور کامل جذب بدن می شود. ما می توانیم بدون هیچ ردی فرض کنیم. پروتئین پنیر بیشتر از خود گوشت است.

پنیر حاوی فسفر و کلسیم است. برای تامین کلسیم مورد نیاز روزانه یک فرد بالغ باید تنها ۷۰ گرم پنیر در روز بخورید. این محصول می تواند سرشار از ویتامین های A و B باشد و همچنین حاوی اسیدهای آمینه (لیزین، متیونین، تریپتوفان) است که یک فرد به آن نیاز دارد.

پنیر در رژیم غذایی ضروری است. باید توسط کودکان، زنان باردار، مادران شیرده و کبودی ها خورده شود. این محصول لبنی برای حمایت از بدن در هنگام شکستگی استخوان مفید است.

علاوه بر این، پنیر منبع ضروری چربی شیر است. بپرسید چرا به آنها نیاز است؟ چربی شیر به دستگاه گوارش کمک می کند و تأثیر مفیدی بر متابولیسم بدن دارد. بیشتر این مواد در پنیر چرب یافت می شود. طعمش لطیف تره

اگر دو ساعت قبل از خواب دو تکه پنیر بخورید، خوابی سالم و آرام برای شما فراهم می کند. بنابراین، می توانید یک میان وعده روزانه قبل از خواب بخورید: دو تکه پنیر و یک لیوان کفیر.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید