مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پسری با آلو بخارا شیرین از دختر مورد علاقه خود جواب مثبت گرفت

آلو بخارا شیرین

ارزش غذایی آلو بخارا شیرین  ۳۲۰-۳۴۰ کیلو کالری است. پس از ۳-۵ روز از چنین رژیمی، باید استراحت کرده و پس از یک ماه تکرار کنید. توسعه دهندگان رژیم جو دوسر کاهش وزن ۵ کیلوگرمی را تضمین می کنند. در فروش مجموعه عظیمی از مخلوط های آماده برای تهیه این فرنی وجود دارد.

یکی دیگر از غذاهای رژیمی پنیر کوتیج با آلو بخارا  است. برای ارزیابی اینکه آیا چنین محصولی برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند مفید است یا خیر، می توانید بر روی محتوای کالری انجام دهید. برای تهیه غذا، پنیر دلمه را باید با مقدار کمی کفیر یا ماست (۵۰ گرم) آسیاب کرد و ۵-۶ آلوی بخارپز و خرد شده به آن اضافه کرد.

آیا می دانید محصولات لبنی بدون چربی به دلیل کمبود چربی در ترکیب، سیگنال اشباع را به بدن نمی دهند، بنابراین ممکن است قسمت های خورده شده بیشتر باشد. این منجر به افزایش وزن بدن می شود.

برای اینکه بفهمید چنین محصولی کالری دارد یا خیر، هنگام محاسبه کالری، باید محتوای چربی پنیر مورد استفاده را در نظر گرفت، که بر اساس آن محتوای کالری ظرف تمام شده است:

آلو بخارا شیرین

۰٪ چربی – ۸۹٫۵ کیلو کالری؛ ۴٪ چربی – ۱۵۶٫۷ کیلو کالری؛ ۸٪ محتوای چربی ۱۸۳٫۶ کیلو کالری؛ ۲۳٪ محتوای چربی ۳۳۹٫۲ کیلو کالری.

اصلی ترین منع مصرف آلو بخارا ، عدم تحمل شخصی یا واکنش های آلرژیک به محصول است.

همچنین در موارد زیر نباید از آن استفاده کنید: بیماران مبتلا به دیابت (محدود به ۲-۳ عدد در روز)؛ در اشکال شدید چاقی به دلیل محتوای بالای کربوهیدرات؛ به دلیل اختلالات گوارشی احتمالی در نوزادان مادران شیرده. در صورت وجود سنگ کلیه و کیسه صفرا.
توصیه می کنیم با ویژگی های استفاده از آلو بخارا در دوران بارداری آشنا شوید.

آلو بخارا  به عنوان منبع ویتامین ها و مواد مغذی، با موفقیت در رژیم های غذایی رژیم غذایی گنجانده شده است و به شما امکان می دهد بدون تمرینات خسته کننده و رژیم های مشکوک به یک شکل ایده آل برسید.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید