مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

روشویی کابینتی طرح چوب موجب دعوای بین دو فروشنده شد

روشویی کابینتی طرح چوب

همانطور که از اصطلاحات بازسازی حمام عبور می کنید، گاهی اوقات با اصطلاحاتی روبرو می شوید که به جای یکدیگر استفاده می شوند، حتی زمانی که ممکن است به معنای کمی متفاوت باشند. کابینت و روشویی دو مورد از این موارد هستند.

تفاوت بین روشویی حمام و کابینت حمام
در حقیقت، تمام کابینت های حمام که روی آنها سینک است روشویی محسوب می شوند، اما همه روشویی های حمام کابینت محسوب نمی شوند. توجه کنید که ما گفتیم، “در بالای سینک؟” اگر مجموعه‌ای از کابینت‌های حمام دارید که برای ذخیره‌سازی اضافی استفاده می‌شوند و به سینک وصل نیستند، اصطلاح روشویی کاربرد ندارد.

روشویی کابینتی طرح چوب ترکیبی از سینک و ساختار ذخیره سازی اطراف آن است. علاوه بر فضای ذخیره‌سازی، لوله‌کشی در معرض دید را نیز پنهان می‌کند تا اشیا را مرتب‌تر و مرتب‌تر نشان دهد.

در برخی موارد، روشویی های حمام بسیار ساده هستند، عمدتا لوله کشی را پنهان می کنند و با حداقل فضای ذخیره سازی صحبت می کنند. در موارد دیگر، روشویی حمام شامل یک کابینت با اندازه زیبا یا حتی پیکربندی دیوار به دیوار است.

آیا می دانستید کابینت حمام با کابینت آشپزخانه متفاوت است؟

روشویی کابینتی طرح چوب
همچنین لازم به ذکر است که کابینت حمام کمی با کابینت آشپزخانه متفاوت است. در حالی که ممکن است سبک، نصب و پایان با کابینت آشپزخانه یکسان به نظر برسد، کابینت حمام کمی متفاوت است.

اولا، آنها کم عمق تر هستند. کابینت های آشپزخانه معمولاً ۲۴ اینچ عمق دارند، در حالی که کابینت های حمام ۲۱ اینچ عمق دارند.

و گاهی حتی در برنامه های کوچک و سفارشی حمام کم عمق تر هستند. دوم، آنها همچنین کوتاه‌تر هستند: ارتفاع ۳۰ تا ۳۲ اینچ، بر خلاف ارتفاع استاندارد کابینت‌های آشپزخانه ۳۶ اینچی.
در اینجا به نکاتی در هنگام طراحی روشویی حمام متناسب با فضای شما اشاره می کنیم.

اندازه. آیا حمام شما در سمت کوچکتر است یا بزرگتر؟ حمام‌های کوچک‌تر از روشویی‌هایی با مشخصات پایین‌تر بهره می‌برند که اتاق را بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

روشویی های شناور یا دیواری گزینه خوبی در این مورد هستند. فضای هوایی زیر روشویی عمق بصری را افزایش می دهد و همچنان فضایی را برای نگهداری سبد زیر پیشخوان یا ظروف فراهم می کند.

استفاده کنید. اگر در حال طراحی یک اتاق پودر هستید، نیازهای شما کاملاً متفاوت از یک حمام سالنی مناسب برای خانواده یا یک سوئیت اصلی مجلل خواهد بود. هرچه بیشتر از حمام استفاده شود، باید در مورد ظرفیت ذخیره سازی و الزامات نگهداری بیشتر دقت کنید.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید