مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید میکروسکوپ اسباب بازی طبق اعلام دولت ممنوع اعلام شد

میکروسکوپ

اسباب بازی ها و وسایل مراقبت از کودک ممکن است حاوی SVHCs  باشند. مقررات REACH اروپا به شما این حق را می دهد که به اطلاعات مربوط به وجود این مواد نگران کننده دسترسی داشته باشید.

تولید، واردات و توزیع میکروسکوپ اسباب بازی و اقلام مراقبت از کودکان تحت قوانین بخش خاصی مانند فرمان اسباب‌بازی، فرمان مراقبت از کودک، علامت CE و مقررات مربوط به مواد در تماس با مواد غذایی برای فرانسه است. با این حال، برخی از اقلام از این مقررات فرار می کنند، مانند تشک های تعویضی که مشمول مصوبه مراقبت از کودک نمی شوند.

برعکس، مقررات REACH اروپا برای همه اقلام اعمال می شود. مقررات REACH تعداد معینی از مواد موجود در اسباب‌بازی‌ها و وسایل مراقبت از کودکان را از طریق ضمیمه XVII خود ممنوع یا محدود می‌کند.

همچنین تامین کنندگان این اقلام را موظف می کند تا در مورد وجود مواد بسیار نگران کننده با بیش از ۰٫۱٪ SVHC های شناسایی شده توسط کشورهای عضو و آژانس مواد شیمیایی اروپا، ECHA به مصرف کنندگانی که چنین درخواستی دارند، اطلاع دهند.

میکروسکوپ

قرار گرفتن در معرض SVHC ها می تواند از طریق هوا، جذب یا از طریق تماس با پوست صورت گیرد و در نتیجه باعث ایجاد اثرات نامطلوب بر سلامت انسان شود. زمانی که محیط را آلوده کرده باشند، به طور بالقوه می توانند وارد بدن شوند.

به دلیل سن کم کاربران، تماس با برخی از اشیاء گاهی منحرف و/یا تکراری می شود: قرار دادن شی در دهان، تماس طولانی مدت با پوست. برنامه تلفن همراه Scan4Chem که در چارچوب پروژه اروپایی LIFE AskREACH مستقر شده است، اسکن بارکد مقالات و سؤال از تأمین کنندگان در مورد وجود SVHC در اشیاء روزمره را امکان پذیر می کند.

بزرگسالان نیز اسباب بازی های خود را می خواهند! برخی از آخر هفته های خود با مطالعه، کاردستی یا تنبلی استفاده می کنند.

 

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید