مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استفاده از دستگاه پیچ جوش آریا در ساخت موشک در کشور روسیه خبر ساز شد

دستگاه پیچ جوش آریا

دستگاه پیچ جوش آریا باید همیشه در موقعیت صحیح قرار داشته باشد و در حین استفاده توسط سازنده نشان داده شود.

در صورت نیاز به جوشکاری در نقطه خاصی باید دستگاه پیچ جوش را متوقف کرده و به محلی که قرار است کار کنید منتقل کنید تا دستگاه واژگون نگردد و یا اشتباه کار نکند.
اگر نیاز به بهبود پایان مهره جوش دارید، از آسیاب زاویه دار با چرخ های برش استفاده کنید. شما همچنین می توانید از فایل فلزی استفاده کنید که اگرچه زمان کار را افزایش می دهد، اما به شما امکان می دهد تا سطح ریزتری داشته باشید.
فرآیند جوشکاری با دستگاه پیچ جوش مستلزم استفاده از لباس‌های مناسب، با اقلامی مانند کفش ایمنی، دستکش چرمی، پیش‌بند چرمی و در حالت ایده‌آل، شلوار و کت جین (جین) است.
برای جوشکاری با دستگاه پیچ جوش باید از ماسک جوشکاری حساس به نور استفاده کنید که تمام صورت و گردن را می پوشاند.
با توجه به دمای بالایی که هنگام جوشکاری ایجاد می شود، ضروری است که انواع عناصر قابل اشتعال اعم از ظروف محصول مانند رنگ، اسپری و عناصر قابل احتراق مانند کاغذ، اسفنج، چوب و غیره را از محل خارج کنید.

دستگاه پیچ جوش آریا
بررسی کنید که دستگاه پیچ جوش شما موقعیت ولتاژ را به درستی داشته باشد. در بسیاری از انواع جوشکارها امکان پیکربندی کار در هر دو ولتاژ ۲۲۰ ولت و ۳۸۰ ولت وجود دارد. این مهم است، زیرا موقعیت اشتباه می تواند بر دستگاه جوش تأثیر بگذارد.
در صورت بروز شعله در حین کار باید با دمیدن خاموش شود نه با آب.

قبل از شروع به کار، تمام نشانه ها و مشخصات ارائه شده توسط سازنده دستگاه پیچ جوش در مورد مراقبت و نگهداری آن را به دقت مطالعه کنید.

یک کار جوشکاری صحیح با انتخاب تمام عناصر لازم بسته به مدل جوش، نوع فلزی که باید به هم متصل شود و پایان مورد انتظار انجام می شود.

اطمینان حاصل کنید که اقلام فلزی که با آنها کار می کنید دارای اتصال زمین هستند. تغییر جوش بین عناصر مختلف و فراموش کردن حذف گیره تکرار می شود. شما از قبل به خوبی می دانید که چگونه از دستگاه پیچ جوش استفاده کنید.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید