مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استفاده از ایزوگام حفاظ استار در کشورهای اروپایی ممنوع اعلام شد

ایزوگام حفاظ استار

عایق حرارتی چیست و چگونه در خانه به آن دست پیدا کنیم؟
ساختمان ها هنوز از مصرف انرژی تقریباً صفر برای رسیدن به دمای مناسب در داخل فاصله دارند. با این حال، استفاده از ایزوگام حفاظ استار برای رسیدن به این هدف و کاهش اتلاف انرژی تا ۳۰ درصد برای سازگاری خانه ما در مسیر است.

اگر در وسط خیابان یکی را بشنوید که می‌گوید شلوار جین می‌تواند ایزوگام در ساختمان باشد، احتمالاً فکر می‌کنید که گوینده نه به معنای ایزوگام است و نه از ویژگی‌های فیزیکی آن لباس. با این حال، داده ها کاملاً درست خواهند بود. این یکی از روش های متعدد برای عایق بندی خانه در برابر گرما یا سرمای خارجی است.

BBVA به شما این امکان را می دهد که مجله پایداری خود را به صورت رایگان دانلود کنید.

ایزوگام حفاظ استار

شما فقط باید دکمه دانلود را فشار دهید و در مورد تأثیر ردپای کربن و عواقب آن در روز ما بدانید. در این شماره اول اهمیت تنظیم صحیح دمای خانه را برای احترام به سیاره توضیح می دهیم، پایان این داستان در مجله ما ادامه دارد… در اینجا یک پیش نمایش کوچک است.

اما، اجازه دهید ابتدا با دانستن برخی از حقایق در مورد ایزوگام یا انرژی شروع کنیم. امروزه دستیابی به آن در ساختمان یک هدف اولیه در ساخت و سازهای جدید است. در طول قرنطینه به دلیل همه‌گیری، واقعیتی روی میز گذاشته شد: اکثر خانه‌ها به خوبی مجهز نیستند.

گذراندن ۲۴ ساعت در آنها و نگه داشتن آنها در سطح خوبی از راحتی بدون صرف هزینه زیاد کار آسانی نبود.

بسیاری از خانه ها فاقد ایزوگام هستند، زیرا آنها بر وجود استانداردهای خاص مقدم هستند. درصد بالایی از ساختمان‌های مسکونی بدون اقدامات ایزوگام ساخته شده‌اند که از نظر انرژی منسوخ شده‌اند. تعیین رقم دقیق دشوار است.

باید روی دستیابی به یک پارک مسکونی با مصرف تقریباً صفر تمرکز کرد.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید