مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استفاده از ام دی اف طرح چوب اکسترا در ژاپن اجباری شد

ام دی اف طرح چوب اکسترا

در این مقاله، ما از دیدگاه گهواره تا گور LCA استفاده می کنیم و پنج مرحله چرخه زندگی مبلمان و کفپوش ساخته شده با پانل های ام دی اف طرح چوب اکسترا را بررسی می کنیم. با این حال، در صورت لزوم، برخی از داده‌های گهواره به دروازه را نیز خواهید یافت.

منبع یابی اجزای ام دی اف تامین مواد زائد برای پانل های ام دی اف می تواند به لطف ترسیب کربن درختان الوار و استفاده از تراشه ها و براده ها در کارخانه های چوب بری پایدار باشد

از سوی دیگر، چسب نگرانی‌های زیست‌محیطی را ایجاد می‌کند زیرا رزین‌های رایج مورد استفاده در پانل‌های MDF حاوی مواد شیمیایی سمی هستند. با این حال، می‌توان از جایگزین‌های باندینگ مبتنی بر طبیعی برای سازگاری بیشتر چوب‌های ام دی اف با محیط زیست استفاده کرد.

ام دی اف طرح چوب اکسترا
ساخت ام دی اف پانل های ام دی اف تولیدی به دلیل انرژی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین آلات برای پردازش ضایعات چوب و ساخت رزین می توانند ردپای کربن قابل توجهی داشته باشند.
حمل و نقل اجزای MDF حمل و نقل می تواند یکی دیگر از مراحل کربن فشرده در چرخه عمر مبلمان MDF به دلیل انتشار آلاینده های مرتبط با کارکرد وسایل نقلیه باربری باشد. نقاط حمل و نقل شامل بردن الوار به کارخانه های چوب بری، تحویل ضایعات چوب به کارخانه های ام دی اف و سپس آوردن مبلمان ام دی اف به فروشگاه ها است.

پانل های ام دی اف ساخته شده با ضایعات چوب کارخانجات چوب بری محلی نسبت به پانل های ام دی اف حاوی چوب های وارداتی ردپای کربن کمتری دارند، مشروط بر اینکه هر دو در ایالات متحده به فروش می رسند.
استفاده از ام دی اف استفاده از مبلمان چوبی ام دی اف به دلیل جذب کربن در طول عمر طولانی محصولات می تواند پایدار باشد.
پایان عمر MDF مرحله پایان عمر مبلمان و کفپوش MDF به اندازه چوب طبیعی پایدار نیست زیرا اکثر پانل های ام دی اف تجزیه پذیر نیستند. با این حال، ام دی اف را می توان بازیافت کرد، که پایدارترین سناریو برای مرحله پایان عمر آن است.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید