مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارشناسان به خوبی از کیفیت واکس برای شما می گویند

کارشناسان توصیه می کنند که یک یا دو بار در سال ژاکت خود را واکس بزنید تا مطمئن شوید که در برابر آب و هوا مقاوم است، سخت می پوشد و می تواند در برابر سخت ترین شرایط آب و هوایی مقاومت کند.

تمیز کردن

مشابه وایتکس برای خشکاندن درخت، کت های مومی نیز پس از مدتی بوی کپک زدگی به خود می گیرند. این تا حدودی به دلیل فرآیند تولید منحصر به فرد آنها است.

یکی دیگر از دلایل بوی کپک زدگی این است که نمی توانید ژاکت مومی را در ماشین لباسشویی قرار دهید. مواد شوینده می تواند پوشش محافظ را از بین ببرد.

در مورد ژاکت‌های مومی، شستشوی ماشینی نیز می‌تواند به آن‌ها آسیب برساند تا جایی که دیگر نتوان آنها را دوباره وایتکس اسید است یا باز زد. به عبارت دیگر، دیگر نمی توانید برای گرم یا خشک نگه داشتن خود به آن تکیه کنید.

تمیز کردن حرفه ای ژاکت واکس دار و ژاکت چرمی معمولا بهترین گزینه است.

جایگزین های ژاکت مومی برای هوای بسیار سرد
در بالا، ما کاپشن های واکس دار را با کت های چرمی مقایسه کردیم. در اینجا چند جایگزین دیگر برای آب و هوای زمستانی وجود دارد:

اردک نایلونی – وام خود اشتغالی بانک کشاورزی می توانند از گرم ترین کت های موجود در بازار باشند. آنها اغلب مقاوم در برابر باد، مقاوم در برابر آب و مقاوم در برابر سایش هستند.

اینها اغلب به عنوان ژاکت های کار استفاده می شوند و با عایق های مصنوعی گرم مانند ۳M Thinsulate یا PrimaLoft جفت می شوند که حجیم نیستند اما در به دام انداختن گرما بسیار خوب هستند. من شخصاً ژاکت اردک نایلونی Carhartt Yukon Extremes را دوست دارم.

اردک پنبه ای – اردک پنبه ای یکی دیگر از گزینه های خوب زمستانی است. مانند اردک نایلونی که در بالا صحبت کردیم، اردک پنبه ای بادوام است و اغلب در برابر باد/آب مقاوم است.

در صورت نیاز، درمان ضد آب اضافی را می توان به کت اردک پنبه ای اضافه کرد. آنها معمولاً به اندازه واکس کاپشن چرم پر سر و صدا نیستند. مورد علاقه شخصی من ژاکت Carhartt J140 است.

ژاکت داون – کت های پایین برای هوای سرد بسیار محبوب هستند. آنها تقریباً همیشه گرمتر از یک ژاکت موم شده هستند و معمولاً به همان اندازه (یا بیشتر) در برابر باران محافظت می کنند. اشکال؟ ژاکت های داون تقریباً به اندازه ژاکت های واکس دار بادوام نیستند.

  • منابع:
  1. Are Wax Jackets Warm & Good for Winter Cold Weather? [Discussed]
  • تبلیغات:
  1. موارد استفاده از گل رز سیاه
  2. ارزیابی چرخه زندگی یک زنجیره تامین کفش چرمی
  3. استفاده و حمل سنگ مرمر
  4. اثر ضد سرطانی زیره سبز
واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید