مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مردی با زغال سنگ ایران بیماری ریه خود را درمان کرد

زغال سنگ ایران

احتمالاً نام زغال سنگ یا زغال سنگ سخت را شنیده اید. این زغالی نیست که در کوره ذغالی خود قرار داده اید، اما به روشی بسیار مشابه عمل می کند. امروزه از این دو نوع زغال سنگ ایران به عنوان منبع انرژی در نیروگاه ها استفاده می شود. اما زغال سنگ دقیقا چیست و چگونه تشکیل می شود؟
زغال سنگ یک منبع انرژی فسیلی است و از بقایای گیاهی میلیون ها سال پیش تشکیل شده است. اصطلاح زغال سنگ شامل دو نوع زغال سنگ زغال سنگ و زغال سنگ سخت است. هر دو نوع از طریق فرآیند زغال‌کردن به وجود آمدند، اما در سن منشأ متفاوت هستند.

زغال سنگ یک محصول نسبتا جوان است و در حدود دوره کرتاسه منشاء گرفته است. برای اینکه زغال سنگ سخت تولید شود، زغال‌سازی باید در مدت زمان طولانی‌تری انجام شود، زیرا محصول جانبی زغال سنگ است.

زغال سنگ ایران

زغال‌سازی فرآیندی است که در آن مواد کاشت با روی هم قرار دادن، حذف هوا و فشار و دما به زغال‌سنگ تبدیل می‌شوند.

هر چه مدت زغال زایی بیشتر باشد، نسبت کربن بیشتر می شود. دلیل این امر این است که نسبت آب و سایر اجزای فرار با گذشت زمان کاهش می یابد. محصولات مختلفی در طی فرآیند کربن سازی تشکیل می شوند که به مرور زمان به محصولات دیگر تبدیل می شوند.

تا زمان تشکیل زغال سنگ، شرایط بیوشیمیایی، مانند کاهش اکسیژن به دلیل حذف هوا، در پیش‌زمینه فرآیند زغال‌سازی است. برای به دست آوردن محصولات زغال سنگ سخت، آنتراسیت یا حتی گرافیت، عوامل ژئوشیمیایی مانند افزایش فشار و دما مهم هستند. در اینجا از دو مرحله زغال‌سازی صحبت می‌شود.

خروج هوا و افزایش فشار و دما، دو فاز شیمیایی زغال‌سازی را برای تولید طبیعی زغال‌سنگ و زغال‌سنگ سخت تشکیل می‌دهد. فاز اول فرآیند بیوشیمیایی و فاز دوم فرآیند ژئوشیمیایی را توصیف می کند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید