مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مردی با آبپاش هفت کاره همسایه خود را زخمی کرد

آبپاش هفت کاره

آبپاش هفت کاره که برای کشاورزی استفاده می شوند نیز با توجه به فشاری که برای درست کارکردن نیاز دارند دسته بندی می شوند: فشار کم، فشار متوسط، فشار قوی و توپ.

آبپاش های پاپ آپ: وسایلی که در زمین نصب می شوند و از آنجا جت آب را بیرون می اندازند، وقتی فعال نیستند، زیر زمین پنهان می شوند.

آبپاش برای آبیاری بام سبز: به طور عمده توصیه می شود برای تراس با باغ در ساختمان ها استفاده شود.

آبپاش ها: آبپاش هایی که بردی بین ۶۰ سانتی متر تا ۵ متر دارند، عموماً در پشته ها و برای زمین هایی که نیاز به تغذیه خاص دارند استفاده می شوند.

میکرو آبپاش: طراحی شده برای نگهداری یک گیاه خاص یا گروهی از گیاهان در یک باغ که نسبت به سایر گیاهان نیاز خاصی به آب و مواد مغذی دارند. توصیه می شود برای آبیاری درختان و درختچه ها نصب آن را می توان در زمین های مسکونی و در بخش کشاورزی انجام داد.

آبپاش های آبیاری با سه پایه: عملی، آنها در بخش ها یا در حلقه های کامل کار می کنند. طرح‌های آن‌ها با روکش‌های آلومینیومی و برنجی سبک و کیفیتی را ارائه می‌دهند، بنابراین می‌توان از آنها به عنوان دکوراسیون در باغ‌ها استفاده کرد.

آبپاش هفت کاره

آبپاش های اتوماتیک آبیاری: آنها سبک و قابل حمل هستند، در هر باغی و با سیستم آبیاری کارآمد و آسان استفاده می شوند. آنها مقرون به صرفه هستند و متناسب با نیازهای هر باغ یا منطقه سبز قابل تنظیم هستند.

آبپاش های کوچک آبیاری: برد آبیاری آن بین ۲٫۵ تا ۵ متر است که از سر قابل تنظیم هستند تا بین ۵ تا ۳۶۰ درجه بچرخند. آنها بدون وقفه کار می کنند.

آبپاش های آبیاری کشاورزی: اگرچه استفاده معمول آنها در کشاورزی است، اما می توان از آنها در باغ های متوسط ​​تا بزرگ نیز استفاده کرد. طراحی آن امکان استفاده از آن را در هر نوع شرایطی فراهم می کند.

آبپاش های آبیاری چمن: ایده آل برای آبیاری چمن، گلدان و خنک کردن هر سطح داغ. قوس آبیاری آن بین صفر تا ۳۶۰ درجه می رود، شیر قطع آن دارای ریموت کنترل است.

آبپاش های دوربرد آبیاری: دستگاه هایی که شامل چندین اتصال برای دستیابی به پوشش آبیاری عالی هستند. عملکرد چرخشی آن به آن اجازه می دهد تا به تمام مکان هایی که انواع دیگر آبپاش ها دسترسی ندارند، برسد.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید