مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صابون خاویار اصل مادام رانی توانست رکورد پرفروش ترین محصول سال را به دست بیاورد

صابون خاویار اصل مادام رانی

صابون خاویار اصل مادام رانی حاوی آنتی اکسیدان است. اثر آنتی اکسیدانی آن به کند کردن روند پیری پوست کمک می کند. همچنین دارای اثرات مغذی، تسکین دهنده و ضد التهابی است که به لطف آن می تواند توسط افراد دارای پوست مشکل استفاده شود.

چند نمونه از روغن نرم عبارتند از:

این یکی از اولین چربی هایی است که به عنوان ماده اولیه در تولید صابون استفاده می شود. فاقد خاصیت کف کنندگی قوی است.

با این حال، در میان چربی هایی طبقه بندی می شود که به صابون ها خاصیت مراقبتی، مرطوب کنندگی و تغذیه می بخشد. همچنین به عنوان یک فیلتر عمل می کند و از پوست در برابر اثرات منفی اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.

همچنین حاوی مجموعه ای از ویتامین ها در ساختار خود است. یکی از آنها ویتامین F است که به لطف آن پوست در معرض از دست دادن بیش از حد رطوبت قرار نمی گیرد و در نتیجه از خشکی محافظت می کند.

این به صابون خاصیت مرطوب کنندگی، مغذی، ضد باکتری و ضد قارچ می دهد. علاوه بر این، حاوی ویتامین E است که با انجام عملکرد یک آنتی اکسیدان، رادیکال های آزاد را از بین می برد.

با توجه به این خواص، این چربی اغلب در صابون هایی که برای افرادی که مشکلات پوستی دارند استفاده می شود. همانطور که می بینید، به لطف در دسترس بودن طیف وسیعی از چربی ها، می توانید صابون هایی با خواص مطلوب به دست آورید.

صابون خاویار اصل مادام رانی

با این حال، جنبه های دیگری نیز وجود دارد که بر محصول نهایی تأثیر می گذارد. یک عنصر مهم، نسبت روغن های مورد استفاده در رابطه با هیدروکسیدها یا ترکیبی از چربی ها است.

صابون‌ها معمولاً حاوی یک چربی نیستند، بلکه ترکیبی از روغن‌ها و شورتنینگ‌ها هستند تا تأثیر مطلوب محصول نهایی را به حداکثر برسانند.

علاوه بر این، عطرهایی به شکل اسانس های طبیعی به صابون های طبیعی اضافه می شود. اینها مواد به شدت غلیظ هستند که با فراریت بالا و حلالیت ضعیف در آب مشخص می شوند.

آنها از مواد خام گیاهی از طریق فرآیند تقطیر، سانتریفیوژ، فشار دادن یا استخراج پوست میوه به دست می آیند.

آنها علاوه بر ارائه صابون های معطر ظریف، اثرات ضد باکتریایی، ضد ویروسی و ضد پیری نیز از خود نشان می دهند. اسانس هایی با رایحه و خواص متغیر در بازار موجود است.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید