مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شاتون پژو ۴۰۵ از انفجار این ماشین در یک حادثه جلوگیری کرد

شاتون پژو 405

شاتون پژو ۴۰۵ نیرو را از پیستون به میل لنگ منتقل می کند و دائماً در معرض انواع مختلفی از نیروها قرار می گیرد، زیرا به عنوان یک واسطه در این رابطه فشار و کشش عمل می کند.

شاتون باید از نظر ساختاری قوی باشد، ساختاری مشابه با تیرهای مورد استفاده در ساخت و ساز دارد، اما در ابعاد کوچک. پروفیل تیر حداکثر مقاومت ساختاری را فراهم می کند.

پیستون نیروی احتراق را دریافت کرده و آن را از طریق شاتون به میل لنگ منتقل می کند و حرکت رفت و برگشتی خطی را به انرژی دورانی مورد نیاز خودرو تبدیل می کند.

این حرکت توسط یک انرژی حرارتی تولید می شود که در احتراق تولید می شود و یک انرژی جنبشی است. پیستون می تواند چندین سیکل در دقیقه داشته باشد و تمام این حرکت رفت و برگشتی به نیروی چرخشی تبدیل می شود که از طریق مکانیسم انتقال نیرو به چرخ ها می رسد.

شاتون پژو 405

بسته به شکل انتهای بزرگ و نحوه اتصال آن به کلاهک، می توانیم بین دو نوع شاتون تمایز قائل شویم:

یک تکه: کلاهک ندارد بنابراین سر آن کامل است و جدا نمی شود. این به دلیل اتصالی است که با میل لنگ وجود دارد، اگرچه می توان آن را با استفاده از میل لنگ عملی جدا کرد.
سبک شده: زاویه ای که قسمت های سر شاتون را تقسیم می کند، با محور طولی بدنه زاویه عمودی ایجاد نمی کند، بنابراین معمولاً در این حالت می گویند شاتون سبک شده است.
به اندازه یک شاتون
ابعاد شاتون به طور مستقیم به اندازه میل لنگ موتور بستگی دارد. این با حداکثر سرعت چرخش تعیین می شود و هر چه بیشتر باشد، قطر کوچکتر و همچنین میل لنگ بزرگتر مورد نیاز است.

به همین ترتیب، هر چه تعداد سیلندرها و طول میل لنگ بیشتر باشد، مستلزم استحکام بیشتر و همچنین افزایش قطر میل لنگ است.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید