مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سس خردل دیژون مانع هک شدن سایت اصلی خبرگزاری ها شد

فرآیند تولید سس خردل دیژون متفاوت است. معمولاً در فرآیند آماده‌سازی مقداری آسیاب مورد نیاز است، یا برای تهیه پودر خردل از دانه یا قطع کردن دانه برای جدا کردن نشاسته‌ها و به دست آوردن اثر غلیظ شدن. روش به طور خلاصه به شرح زیر است:

خردل براق با پراکنده کردن آرد خردل و مواد جایگزین در آب یا مخلوطی از آب و سرکه تولید می شود و مخلوط می شود تا یکدست شود.
خردل دانه درشت را می توان در مراحل مختلف کارخانه ای ساخت.

دانه خردل ابتدا از قبل در داخل سرکه خیس می شود (معمولاً یک شب) یا قبل از قرار گرفتن روی سرکه با مواد خشک جایگزین از قبل مخلوط می شود. سپس محصول (به طور سنتی در آسیاب های سنگی) تا قوام مشخص شده آسیاب می شود.
خردل های دانه درشت نیز با تجزیه چاشنی به خردل براق ساخته می شوند تا محصولی غیرصاف را به دست آورند.

خردل را می توان به اشکال مختلف با طعم ها و بافت های متنوع درست کرد. با این حال، می توانید آنها را به دو دسته اصلی تقسیم کنید – خردل های براق، پودر خردل ریز آسیاب شده (“آرد خردل”) هستند.

سس خردل دیژون

در هر صورت، خردل حاوی سرکه، آب یا ترکیبی از این دو است. علاوه بر این، می توانید انواع مواد جایگزین مانند شکر، نمک، عسل، گیاهان و ادویه جات را اضافه کنید.

برخی از کالاها همچنین حاوی آنتی اکسیدان و تنظیم کننده اسیدیته هستند، به عنوان مثال، اسید. نشاسته های موجود در دانه خردل اثر غلیظ کننده مورد نیاز را ایجاد می کند، اما برخی از دستور العمل ها ممکن است حاوی عوامل غلیظ کننده بیشتری مانند آرد گندم باشند.

پس از باز شدن، خردل را حداقل به مدت یک سال در داخل کالاهای سفید نگهداری کنید.

شما باید آن را دور از نور خورشید و گرما نگه دارید. مکان تاریک و خنک تر ترجیح داده می شود. خردل یک سبک قوی و تند می بخشد که به خوبی با گوشت و غذاهای دریایی جفت می شود.

همچنین ممکن است انواع خردل درشت با بافت مشخص با دانه های دست نخورده را ببینید. خرید خردل در مقادیر کم خوب است. ادویه ممکن است به مرور زمان طعم خود را از دست بدهد.

از آنجایی که تقریباً مطمئناً از خردل در مقادیر محدود استفاده خواهید کرد، نمی خواهید ابزاری بزرگ بخرید که بدون شک خراب می شود.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید