مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساعت مچی yileiqi ساخته شده با الماس توسط پادشاه عربستان خریداری شد

ساعت مچی

ساعت مچی yileiqi باید از گرمای بیش از حد و هیپوترمی محافظت شوند به عنوان مثال، آنها را نباید در آفتاب یا در یخبندان رها کرد. این همچنین روان کننده آب بندی را خراب می کند، باعث ایجاد ترک در مواد واشر لاستیکی می شود و تراکم را تحریک می کند.
عطرها و سایر لوازم آرایشی می توانند باعث خوردگی قاب و حلقه های دستبند شوند.
هر ساعت مچی و کوارتزی از میدان مغناطیسی می ترسد. بنابراین، آنها را نباید در نزدیکی لوازم صوتی، بلندگوها یا وسایلی که میدان مغناطیسی ایجاد می کنند، رها کرد یا از آنها استفاده کرد.

محصولات معمولی با حفاظت ضد مغناطیسی عرضه نمی شوند، آنها مغناطیسی می شوند و سرعت سفر را تغییر می دهند: مکانیک ها بیشتر شتاب می گیرند، کوارتزها کند می شوند.

ساعت مچی

تمام ساعت مچی برای محافظت در برابر مایع و بخار با مهر و موم آب بندی می شوند. چنین واشرهایی از قرار گرفتن در معرض گرما و رطوبت به طور همزمان بدتر می شوند، آنها تغییرات دمایی ناگهانی را دوست ندارند.

بنابراین، رفتن به حمام، سونا و دوش آب گرم در آنها به شدت توصیه نمی شود. آنها احتمالاً از چندین چنین کمپین جان سالم به در خواهند برد، اما هیچ سودی برای آنها نخواهد داشت.

همچنین باید به شاخص مقاومت در برابر آب و حفاظت از آب توجه کنید تا معانی آنها را درک کنید. نوشته روی جلد پشتی “مقاوم در برابر آب ۳۰ متر” به هیچ وجه به این معنی نیست که ساعت مچی را می توان تا عمق ۳۰ متری زیر آب فرو برد.

این بدان معنی است که آنها از باران و قرار گرفتن کوتاه مدت در معرض رطوبت نمی ترسند.

حتی در محصولاتی با مقاومت در برابر آب “۱۰۰ متر” می توانید شنا کنید، اما غواصی نکنید. هنگام شنا در ساعت مچی با درجه مقاومت بالا در برابر آب، تاج و سایر روکش‌ها باید در حالت فشرده یا پیچ‌دار باشند. ساعت های غواصی مجهز به تاج پیچ دار هستند تا از خیس شدن آب جلوگیری کند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید