مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت ساعت هوشمند a11 که قابلیت کنترل دمای بدن را دارد

ساعت هوشمند a11

باهوش ترین: چرا به ساعت هوشمند نیاز دارید؟
آنها می دانند چگونه زمان را نشان دهند، اس ام اس های شما را بخوانند، سلامت شما را کنترل کنند، شما را برای انجام ورزش تشویق کنند و صبح ها شما را از خواب بیدار کنند.

جای تعجب نیست که این ساعت ها “هوشمند” نامیده می شوند. ما با جزئیات درک می کنیم که این ابزارهای مدرن چه چیزهایی را یاد گرفته اند و چگونه می توانند به ما کمک کنند.

ساعت ها در درجه اول مربوط به زمان هستند. با این حال، صفحه نمایش ساعت هوشمند a11 بیشتر اوقات برای صرفه جویی در باتری خاموش می شود.

بسیاری از ساعت‌ها سنسوری دارند که وقتی دست خود را بالا می‌برید به طور خودکار صفحه نمایش را روشن می‌کند، اما دقیقاً در همه مدل‌ها کار نمی‌کند.

خواندن اعداد روی صفحه در نور شدید چندان آسان نیست به خصوص اگر صفحه نمایش کوچک و تک رنگ باشد، مانند بسیاری از دستبندهای تناسب اندام ارزان قیمت. و این یک لحظه تاسف بار است، زیرا ساعت های هوشمند، اگرچه دارای مجموعه ای عظیم از عملکردها هستند، اما همیشه نام خود را در پایان توجیه نمی کنند.

ساعت هوشمند a11

و ساعت های هوشمند شارژ بسیار کمتری نسبت به ساعت های مچی معمولی دارند. به طور کلی توصیه می شود برخی از دستگاه ها هر روز عصر شارژ شوند.

بنابراین، اگر قصد دارید از ساعت‌های هوشمند عمدتاً برای بررسی زمان استفاده کنید، مدل‌هایی با صفحه نمایش بزرگ، پاسخ نور پس‌زمینه با کیفیت بالا و باتری بزرگ انتخاب کنید.

به هر حال، برای طرفداران کلاسیک، ساعت های هوشمند با شماره گیری معمولی وجود دارد.

امروزه بسیاری از مردم هر نیم دقیقه گوشی هوشمند خود را بیرون می آورند تا به اعلان بعدی نگاه کنند. با یک ساعت هوشمند، می توانید بدون ترس از دست دادن یک تماس یا پیام مهم، گوشی خود را با خیال راحت در جیب یا کیف خود نگه دارید.

هنگامی که هنگام صحبت با کسی، تماسی شما را قطع می کند، لازم نیست عذرخواهی کنید، مکالمه را قطع کنید و برای اینکه متوجه شوید چه کسی در حال تماس است، تلفن را قطع کنید.

ساعت‌های هوشمند می‌توانند شما را از پیام‌های دریافتی، پیام‌رسان‌های فوری، رسانه‌های اجتماعی و ایمیل مطلع کنند و بسیاری از مدل‌ها حتی می‌توانند پیام‌های متنی را نمایش دهند. درست است، اگر اغلب از پیام‌رسان‌های فوری استفاده می‌کنید، آماده باشید تا ساعت مدام با اعلان‌ها حواس‌تان را پرت کند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید