مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

روفرشی ۱۲ متری ضد آب با ارزش میلیاردی در جهاز عروس تبریزی

روفرشی 12 متری ضد آب

روفرشی ۱۲ متری ضد آب به ندرت در نسخه مشکی خالص تولید می شوند.

مشکی معمولا با الگوهای قرمز و طلایی تکمیل می شود. یک فرش تیره فضا را جذب می کند، بنابراین بهتر است آن را در یک اتاق بزرگ قرار دهید. اندازه مدل به خودی خود باید کوچک یا متوسط ​​باشد و نه کل کف.

روفرشی مشکی تک رنگ را می توان در فضای داخلی با تکنولوژی بالا مشاهده کرد، اتاق هایی با طراحی مینیمالیستی. این ممکن است یک فرش پشمالو، چرمی، حصیر باشد. مدل فرش مشکی که به درستی انتخاب شده باشد بسیار چشمگیر و وضعیتی به نظر می رسد!

روفرشی های مشکی نیاز به توجه بیشتری به خود دارند. اگرچه به راحتی لکه نمی‌شوند، اما خرده‌ریزه‌ها، رشته‌ها و زباله‌های دیگر روی آن‌ها دیده می‌شود.

روفرشی 12 متری ضد آب

اشباع رنگ صورتی بسیار متفاوت است. از ظریف، تقریبا سفید، تا سایه های روشن فوشیا و زرشکی. رنگ های اشباع شده در فضای داخلی طبیعت بالغ و احساسات را به ارمغان می آورد، اما سایه های ظریف برای کودکان مناسب تر است.

قالیچه‌های صورتی روشن، مبلمان سفید، صندلی‌هایی با زیرپایی و کوسن‌هایی با چرم طبیعی یا خز مصنوعی. برای فضای داخلی اتاق خواب خانوادگی یا اتاق نشیمن، می توانید یک نسخه پین ​​آپ صورتی یا یک روفرشی با نقش های کلاسیک را انتخاب کنید.

این سایه به درستی سازنده در نظر گرفته می شود، به همین دلیل است که چنین روفرشی هایی معمولا در اتاق کودکان قرار می گیرند. می توانید از آن در اتاق خواب برای پهن کردن اتاق و برجسته کردن مهماندار بودوآر استفاده کنید.
رنگ جهانی تقریباً با هر اتاقی مطابقت دارد و با هر سبکی مطابقت دارد. روفرشی های قهوه ای به اندازه روفرشی های مشکی از نظر مراقبت عجیب و غریب نیستند، در حالی که کاملاً تیره و محکم به نظر می رسند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید