مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی یک پیرزن را به کام مرگ کشاند

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی به طور کلی از یک قاب، یک تخته سر ثابت، یک تخته پا، یک تکیه گاه، یک کنترل از راه دور، چرخ های بی صدا به طور کلی و لوازم جانبی استاندارد مانند: تیرهای IV، قلاب های زهکشی، موانع حفاظتی تشکیل شده است.

آنها امکان دسترسی به مراقبت در شرایط خوب ایمنی، ثبات و راحتی را برای بیمار و مراقب فراهم می کنند.

انواع تخت های بیمارستانی: تخت های بیمارستانی را می توان با مدل های مختلف یافت. امکان داشتن دو سطح خواب وجود دارد تا نیمی از تخت مزاحم نصف دیگر ساکنین آن نشود.

به عنوان مثال، تخت هایی برای بیماران آلزایمر با یک مانع برای تسهیل خارج شدن از تخت و محافظت از بیمار در برابر افتادن وجود دارد. همچنین برخی از مدل ها برای کودکان با ابعاد کوچکتر طراحی شده است.

تخت بیمارستانی پایه مدرن تخت برقی نامیده می شود. اینها رایج ترین تخت ها در بیمارستان های بزرگ شهری هستند. گزینه های بالا و پایین رفتن تخت با استفاده از دکمه های روی ریل های جانبی انتخاب می شوند.

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی

بر خلاف پرستاران یا دستیاران پرستاری که به صورت دستی موقعیت را تنظیم می کنند، بیماران می توانند موقعیت تخت خود را خودشان تنظیم کنند.

تخت های کم
تخت های کم ارتفاع مخصوص بیمارانی طراحی شده اند که ممکن است علیرغم پشتیبانی از ریل های جانبی، از تخت بیفتند و باعث آسیب شوند. تخت های کم ارتفاع در ارتفاع حدود ۲۰ سانتی متر تا ۶۰ سانتی متر از سطح زمین در بالاترین موقعیت قرار می گیرند. برخی از مدل‌های تخت دارای قابلیت تنظیم ضامن بالا/کم هستند، اما بیشتر تخت‌ها به سادگی روی زمین پایین می‌آیند و تنها گزینه بالا یا پایین آوردن سر و پای تخت است.

انواع تخت های دیده شده در اورژانس بیمارستان معمولا برانکارد هستند. این تخت ها برای تحرک طراحی شده اند. اگر فردی نیاز به تماس از مکان دیگری داشته باشد، این تخت‌ها را می‌توان به راحتی از خانه به آمبولانس، از اتاق عمل به بخش اورژانس منتقل کرد، این تخت‌ها به لطف ویژگی‌های خاصی مانند پایه‌های جمع‌شونده هستند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید