مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بیل مکانیکی ولوو ۲۱۰ عامل قتل خانوادگی در شیراز شد

بیل مکانیکی ولوو 210

بکهو لودر ترکیبی از تراکتور، لودر و بیل مکانیکی ولوو ۲۱۰ است. بدنه اصلی شبیه یک تراکتور است، با یک سطل لودر معمولی در جلو و یک بیل مکانیکی در عقب.

بکهو لودرها به دلیل مانورپذیری، اندازه کوچک و تطبیق پذیری آنها در تاسیسات عمومی مورد تقاضا هستند، آنها به طور گسترده در ساخت و ساز استفاده می شوند، کمی کمتر در کشاورزی، جایی که یک بکهو سنگین بیشتر رایج است.

نمونه اولیه در سال ۱۹۵۳ در انگلستان ظاهر شد توسط سازنده معروف انبار و تجهیزات ویژه JCB توسعه یافت، اما این فقط یک نمونه اولیه بود. اولین ماشین کار در سال ۱۹۵۷ در ایالات متحده آمریکا ظاهر شد و با نام تجاری Case منتشر شد.

کیس ۳۲۰ اولین بکهو لودر تاریخ بود که به تولید انبوه رسید.

بیل مکانیکی ولوو 210

مدل چهار چرخ محرک اولین بار توسط Hy-Dynamic در دهه ۷۰ معرفی شد. این باعث شد این تکنیک تقریباً به یک SUV تبدیل شود که به راحتی می تواند روی هر سطحی حرکت کند.

برای مدت‌هاست که کاترپیلار و جان دیر به عملکرد مدرن بیل‌بلدر اضافه می‌کنند. به عنوان مثال، دکل بیل مکانیکی را کمی منحنی کردند تا متحرک تر و راحت تر شود.

سطل و بیل بکهو را می توان به طور دائم به تراکتور متصل کرد یا می توان آن را جدا کرد. در حالت اول، صندلی اپراتور به گونه ای ساخته شده است که بتواند در جهت دیگر بچرخد.

و سطل ها و بیل هایی که به طور جداگانه تولید می شوند معمولاً صندلی مخصوص به خود را دارند.

در بریتانیا، لودرهای بکهو را با نام تجاری  JCB، در هند پس از نام تامین کننده اصلی می نامند. در ایالات متحده، آنها بیشتر به عنوان بیل مکانیکی شناخته می شوند.

بیل مکانیکی لودر در ساخت و ساز، تخریب ساختمان ها، جابجایی مصالح ساختمانی در فواصل کوتاه، حفر چاله و خاک برداری از آنها، کارهای جاده ای استفاده می شود.

در برخی مدل ها به دلیل مکانیزم اتصال سریع و هیدرولیک اضافی امکان تعویض بیل یا سطل بیل مکانیکی با تجهیزات دیگر وجود دارد.

بکهو لودرهای کوچک در زیباسازی شهری – تعمیر و ساختن مناطقی که برای استفاده از تجهیزات ویژه قدرتمند بسیار کوچک هستند بسیار محبوب هستند. اخیراً بکهو لودرهای بسیار مینیاتوری توسط مالکان خصوصی برای خانوارها خریداری شده است.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید