مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

به کاربردن چرم ورنی در بازسازی دیوار چین خبر ساز شد

چرم ورنی استحکام کششی بالایی دارد، یعنی چرم گاوی بین ۸ تا ۲۵ نیوتن بر میلی متر مربع است. چرم با محتوای چربی بالاتر استحکام پارگی بالاتری دارد.

اما پارامترهای زیادی وجود دارد که بر استحکام پارگی، روش برنزه شدن، پرداخت، سفتی یا سن چرم تأثیر می گذارد. از آنجایی که چرم یک محصول طبیعی است، رفتار هر پوستی متفاوت است. مقاومت در برابر پارگی یک ویژگی مهم است.

چرم خوب پایدار است و در برابر پارگی مقاوم است، در حالی که چرم جیر، نوبوک یا پوست بره بسیار نرم ثباتی مانند چرم کمربند دار ندارند.

  • مقاومت بالا در برابر خم شدن یعنی توانایی تحمل چرخه های خم شدن متعدد بدون آسیب یا زوال. قابلیت قالب‌گیری بهتر، می‌توان آن را به شکل خاصی قالب‌گیری کرد و بعداً به شکل دیگری دوباره قالب‌گیری کرد.
  • نفوذپذیری در برابر بخار آب، چرم را قادر می سازد آب و تعریق را جذب کند.
  • خواص ترموستاتیک خوب یعنی چرم در زمستان گرم و در تابستان خنک است. در برابر حرارت و آتش مقاوم است. چرم عایق حرارتی خوبی است.
  • چرم در برابر سایش در محیط های مرطوب و خشک مقاوم است. این باعث می شود چرم یک محافظ عالی از پوست باشد.
  • مقاوم در برابر آتش، قارچ و حملات شیمیایی.

مزایای چرم

 چرم واقعاً الیاف پایدار و طبیعی است. چرم خوب به خوبی پیر می شود و می تواند برای مدت طولانی نگهداری شود. چرم به راحتی قابل تعمیر و نگهداری آسان است. محصولات چرمی قابل بازیافت هستند و راحتی طبیعی دارند. چرم لوکس تر است و سطح زیبایی دارد. کاربردهای زیادی دارد به شرح زیر

از چرم می توان به عنوان صحافی برای کتاب های تمام شده استفاده کرد. اغلب برای تولید لباس هایی از جمله شلوار، دامن، کت بارانی و کت استفاده می شود.

چرم برای انواع محصولات مرتبط با سوارکاری، از جمله چکمه های سم اسب استفاده شده است. همچنین، از دستکش‌های مد روز زمستانی گرفته تا دستکش‌های کار بادوام.

 

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید