مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

با استفاده از بطری پلاستیکی ۳ لیتری دیگر نگران بیماری های قلبی نباشید

بطری پلاستیکی 3 لیتری

یک رسم رایج استفاده مجدد از بطری پلاستیکی ۳ لیتری آب است. چه برای بازیافت، چه صرفه جویی و چه کاربردی، حقیقت این است که بسیاری از ما از این بطری ها استفاده می کنیم.

و در اطراف این رسم داستان های زیادی در مورد خطرات استفاده مجدد از بطری های پلاستیکی وجود دارد. و شبهه هایی پیش می آید که آیا امکان پذیر است یا خیر؟

این می تواند به موادی که با آن ساخته شده اند بستگی داشته باشد. زیرا حتی اگر همه چیز پلاستیکی باشد، می تواند از منابع مختلف باشد.

و چگونه می توانم بدانم؟ این بسیار ساده است، در هر بطری یک نقاشی از یک مثلث از فلش ها با یک عدد در داخل وجود دارد.

آن‌طور که بسیاری فکر می‌کنند، این تعداد دفعاتی نیست که می‌توان دوباره از آن استفاده کرد یا دوباره پر کرد، بلکه نشان‌دهنده موادی است که ظرف از آن ساخته شده است. چه نوع موادی وجود دارد؟

بطری پلاستیکی 3 لیتری

PET (پلی اتیلن ترفتالات). این با ۱ شناخته می شود. بیشترین استفاده در بطری های پلاستیکی برای مواد غذایی است.

معمولاً توصیه به پر نشدن را دارد، اما به این دلیل نیست که این حرکت باعث مشکلات سلامتی می شود، بلکه به این دلیل است که ماده ای نه چندان مقاوم است که به راحتی خم می شود یا خراش می یابد.

و همچنین به دلایل بهداشتی، زیرا پس از باز شدن این بطری ها می توانند میکروارگانیسم های زیادی را در خود جای دهند. آنها را می توان دوباره استفاده کرد، اما نه چند بار، شما باید از قرار گرفتن آنها در دمای بالا اجتناب کنید و آنها را به اشتراک نگذارید.

و ترجیحاً قبل از پرکردن آنها را خوب بشویید.

– HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا). آن را با ۲ مشخص می کنند. این مورد برای بطری های شیر، مواد شوینده، بطری های روغن استفاده می شود زیرا در برابر سرما و گرما سفت تر و مقاوم تر است. تا زمانی که قوانین اولیه بهداشتی رعایت شود کاملا قابل بازیافت است.

– LDPE (پلی اتیلن با چگالی کم). با ۴ مشخص می شود. این کیسه ها و بطری های آب است و یکی از ایمن ترین هایی است که وجود دارد، بنابراین خطر استفاده مجدد از آن وجود ندارد.

– پی وی سی (پلی وینیل کلراید). با ۳ مشخص می شود. این را نمی توان بازیافت یا استفاده مجدد کرد، زیرا به خوبی شناخته شده است که در طول چرخه زندگی خود سموم را آزاد می کند.

– PP (پلی پروپیلن). با ۵ مشخص می شود. یکی دیگر از ایمن ترین ها برای استفاده مجدد است. پلاستیک آنها سخت‌تر است و نشان می‌دهد که می‌توان آن‌ها را در ماشین ظرفشویی شست، زیرا در برابر دمای بالا بدون تغییر ساختار مقاومت می‌کنند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید