مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استفاده از کیوی ضد چربی در باشگاه های عربستان اجباری شد

کیوی ضد چربی

کیوی ضد چربی یک میوه عجیب و غریب است و به دلیل داشتن ویتامین C مشهور است. کیوی مفید است، اما از متخصصان خواهیم فهمید که آیا این توت می تواند مضر باشد یا خیر.
کیوی: فواید و مضرات بدن کیوی: فواید و مضرات بدن.
«انگور فرنگی چینی» که کیوی نامیده می شود، نوعی توت خارج از فصل است که حاوی مقدار زیادی ویتامین C و B، آنتی اکسیدان ها و سایر مواد مفید است.

انواع مختلفی وجود دارد، هایوارد و گلد معمولا در فروشگاه های روسیه فروخته می شوند. در این مقاله بیشتر در مورد این میوه عجیب و غریب به شما خواهیم گفت.

این گیاه بومی چین است و در اصل میوه های ترش و بسیار کوچک تولید می کرد. بنابراین، توت ها را “انگور فرنگی چینی” می نامیدند. در آغاز قرن بیستم، یک باغبان میوه کیوی را به نیوزیلند آورد، به انتخاب پرداخت و پس از مدتی میوه کیوی کرکی، شیرین و آبدار به شکلی که اکنون آنها را می شناسیم دریافت کرد.

نام این میوه ها را همین باغبان به دلیل شباهت بیرونی دور به پرنده ای به همین نام داده است.

در روسیه، این گیاه کشت نمی شود، تامین کنندگان اصلی کیوی چین، ایتالیا و نیوزلند هستند.

کیوی ضد چربی

میوه ها حاوی آنزیم اکتینیدین هستند باعث تجزیه پروتئین ها می شود و هضم غذا را تسهیل می کند. علاوه بر اکتینیدین، اسیدها به هضم غذا کمک می کنند. این امر به ویژه با تولید ناکافی اسید کلریدریک در معده بسیار مهم است.

در طب چینی، کیوی به طور خاص برای بهبود هضم غذا و همچنین برای کاهش احتمال سنگ کلیه استفاده می شود.

این میوه آبدار رکورددار وجود ویتامین C است؛ از این نظر کیوی پس از انگور فرنگی سیاه در رتبه دوم قرار دارد (۲). ۱۰۰ گرم توت تازه حاوی مقدار اسید اسکوربیک است که چهار برابر نیاز روزانه انسان است. این ماده به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند، به مبارزه با سرماخوردگی کمک می کند.

همچنین هنگام استفاده از کیوی رقیق شدن خون مشاهده می شود که به این معنی است که خطر ترومبوز کاهش می یابد. پتاسیم موجود در ترکیب این میوه ها فشار خون را کاهش می دهد، به کنترل فشار خون کمک می کند.

نه تنها خوردن کیوی، بلکه گنجاندن پالپ آن در لوازم آرایشی مفید است. تاثیر اسیدهای آلی به کاهش رنگدانه ها، چین و چروک ها و پوسته پوسته شدن پوست کمک می کند و پوست را شاداب تر می کند.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید