مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ادویه پول بیبر بخورید تا آسم کودکانتان درمان شود

ادویه پول بیبر

ادویه پول بیبر از فلفل درست میشود و عطر بسیار دلپذیری دارد.

با این حال، گیاهان، که از نظر گیاه شناسی تعریف می شوند (به عنوان گیاهانی که بافت چوبی و پایدار ایجاد نمی کنند)، معمولاً در حالت تازه خود مورد استفاده قرار می گیرند، در حالی که ادویه ها معمولاً خشک می شوند (شکل ۲).

نمک گاهی اوقات به عنوان یک ادویه در نظر گرفته می شود، اما یک ماده معدنی است.

هر ادویه دارای عطر و طعم منحصر به فردی است که از ترکیباتی به نام فیتوکمیکال یا “ترکیبات ثانویه” (زیرا آنها ثانویه نسبت به متابولیسم پایه گیاه هستند) ناشی می شود.

ادویه پول بیبر

این مواد شیمیایی در گیاهان تکامل یافتند تا از آنها در برابر حشرات گیاهخوار و مهره داران، قارچ ها، پاتوژن ها و انگل ها محافظت کنند (Fraenkel 1959، Walker 1994).

بیشتر ادویه ها حاوی ده ها ترکیب ثانویه هستند. اینها دستور العمل های گیاهان برای بقای میراث نژادهای تکاملی آنها در برابر دشمنان زنده است.

عقل متعارف به ما می گوید که غذاهای کشورهای گرمسیری تندتر از غذاهای کشورهای شمالی است، اما الگوهای استفاده از ادویه در سراسر جهان به صورت کمی مشخص نشده است.

برای انجام این کار، کتاب‌های آشپزی «سنتی» را پیدا کردیم که عمدتاً برای بایگانی کردن غذاهای بومی نویسنده نوشته شده بودند. ما دستور العمل ها را در ۹۳ کتاب آشپزی سنتی از ۳۶ شهرستان (حداقل دو کتاب از هر کشور) تجزیه و تحلیل کردیم و میزان استفاده از ۴۳ ادویه را در این کشورها تعیین کردیم (جدول ۱).

در جمع آوری داده هایمان، بین چاشنی ها و چاشنی ها یا بین گیاهان و ادویه جات تمایز قائل نشدیم.

ما به دو دلیل بر روی دستور العمل های مبتنی بر گوشت (آنهایی که حداقل یک سوم حجم یا وزن آنها را گوشت تشکیل می دهد) به جای دستور العمل های مبتنی بر سبزیجات تمرکز کردیم.

واحد مشاوره و فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع میوه استوایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید